Contact

Voorzitter:  voorzitter@handbal-avb.be

Secretaris:  secretaris@handbal-avb.be

Penningmeester: penningmeester@handbal-avb.be

Uitslagen: uitslagen@handbal-avb.be

Kalender: kalender@handbal-avb.be

Wedstrijdbladen: wedstrijdbladen@handbal-avb.be

Verslagen jeugdscheidsrechters: jsr@handbal-avb.be

Regio AVB: regio@handbal-avb.be

Webmaster: abrys@telenet.be

Clubs in de regio AVB: clubs@handbal-avb.be

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*