Tornooien U8-10-12 seizoen 2017-2018

overzicht van de U8-U10 tornooien in Antwerpen – Vlaams Brabant

Seizoen 2017-2018

  1. Tornooi Atomix 10/09/2017 sporthal Keerbrgen: 13u-16u Tornooi schema Keerbergen 10092017
  2. Tornooi Welta 07/10/2017 sporthal De Plaon: 10u-13u WELTA JM 8 en JM 10 wedstrijdschema_7 okt 2017
  3. Tornooi Uilenspiegel 15/10/2017 sporthal De Bist: 13u-16u Schema Tornooi Uilenspiegel Handbal 15 oktober 2017
  4. Tornooi HvH Zandvliet 21/10/2017 sporthal De Polder 13u-15u schema pagaddertornooi 21 oktober 2017 Zandvliet
  5. Tornooi Leuven 05/11/2017 mini ladies M10-M12 9-13u schema miniladies 05 november 2017 Leuven
  6. Tornooi Leuven 12/11/2017 11u-14u schema pagaddertornooi 12 november 2017 Leuven
  7. Kids Day VHV Lokeren 26/11/2017 U8-U10 10u-13u15 – U12 14u-16u45
  8. Tornooi Atomix 03/12/2017 sporthal Keerbergen: 14u-17uUitslagen tornooi 3 december Keerbergen
  9. Tornooi Merksem 09/12/2017 sporthal De Rode Loop 9.30-13u Tornooi Merksem U8-U10 09 Dec 2017
  10. Tornooi Groot-Bijgaarden 17/12/2017 sporthal Ten Gaerde 20171217 Schema jeugdtornooi GBSK
  11. Tornooi Leuven 07/01/2018 U8-U10 tornooi Leuven 07012018
  12. Tornooi Schoten 14/01/2018 sporthal Vordensteyn 13u30-16u 2018 jan 14 – wedstrijdschema tornooi HCS U8-U10
  13. Tornooi Brasschaat 21/01/2018  sporthal Centrum 10.00-13.30u
  14. Tornooi Rhino 03/02/2018
  15. Tornooi Welta 03/02/2018 sporthal De Plaon: 10.30u-13.30u
  16. Tornooi HvH Zandvliet 03/03/2018 sporthal De Polder 13u-16u
  17. Tornooi Groot-Bijgaarden 11/03/2018 sporthal Ten Gaerde
  18. Tornooi Leuven 11/03/2018
  19. Tornooi Uilenspiegel 18/03/2018 sporthal De Bist 13u-16u
  20. Tornooi Merksem 24/03/2018 sporthal De Rode Loop 9.30-13u
  21. Tornooi Brasschaat 22/04/2018  sporthal Centrum 9.30-13.30u
  22. Tornooi Leuven 06/05/2018
  23. Tornooi Schoten 26/05/2018 sporthal Vordensteyn 10u00-12u30

Seizoen 2016-2017

1. Tornooi Welta U8-U10 01/10/2016 sporthal De Plaon: 13u

uitslagen_welta-jm-8-en-jm-10-wedstrijdschema_1-okt-2016

2. Tornooi Atomix U8-U10-U12 09/10/2016 sporthal Keerbergen: 14u

tornooi-atomix-09102016

3. Tornooi Uilenspiegel U8-U10 16/10/2016 sporthal De Bist 13u-16u

schema-tornooi-16-oktober-2016-uilenspiegel

4. Tornooi Zandvliet U8-U10 22/10/2016 sporthal De Polder 13u

wedstrijdschema-uitslagen-pagaddertornooi-hvh-zandvliet-22-oktober-2016-002

5. Tornooi Kampenhout U8-U10 23/10/2016 sporthal Kampenhout 11u-15 tot 13u30   u8-u10-tornooi-kampenhout-23102016

6. Tornooi GBSK U8-U10 13/11/2016 sporthal Ten Gaerde 14u

20161113-jeugdtornooi-gbsk

7. VHV kids day 20/11/2016 Tongeren

8. Tornooi Keerbergen-Atomix U8-U10-U12 04/12/2016 sporthal Keerbergen: 14u

schema-sint-tornooi-keerbergen-4-december-2016

9. Tornooi Merksem U8-U10 10/12/2016 sporthal De Rode Loop 9u30-13u

Tornooi 10 dec ’16- Schema Merksem


2017

10. Tornooi Leuven U8-U10-U12 08/01/2017 sporthal Redingenhof 9u30-12u30

Uitslagen Leuven 08012017

11. Tornooi Schoten U8-U10 15/01/2017 sporthal Vordensteyn 13u30-16u

2017 jan 15 – wedstrijdschema tornooi HCS U8-U10

12. Tornooi Zandvliet U8-U10 21/01/2017 sporthal De Polder 13u

pagaddertornooi Zandvliet 21 januari 2017

13. Tornooi Leuven U8-U10-U12 22/01/2017 sporthal Redingenhof 9u30-12u30

Uitslagen Leuven 22012017

14. Tornooi Brasschaat U8-U10 05/02/2017 sporthal Centrum 9u30-13u30

Tornooischema U8-U10 Braschaat 05022017

15. Tornooi Welta U8-U10 18/02/2017 sporthal De Plaon: 13u

WELTA JM8 en JM10 Uitslagen_18 feb 2017

16. Tornooi Sasja U8-U10  12/03/2017 sporthal Sorghvliet: 11u-14u

geannuleerd wegens te weinig inschrijvingen

17. Tornooi GBSK U8-U10 12/03/2017 sporthal Ten Gaerde 14u

Uitslagen Tornooi GBSK 12032017

18. Tornooi Uilenspiegel U8-U10 18/03/2017 sporthal De Bist 13u00-16u00

Uitslagen Tornooi Uilenspiegel 18032017

19. Tornooi Leuven U8-U10-U12 19/03/2017 sporthal Redingenhof 10u-16u

tornooi Leuven 19032017

20. Tornooi Merksem U8-U10 25/03/2017 sporthal De Rode Loop 9u30-13u

Uitslagen Tornooi Merksem 25032017

21. Paastornooi U8-U10 16/04/2017 sporthal Putte vanaf 10u

Paastornooi Putte

22. Tornooi Welta U8-U10 29/04/2017 sporthal De Plaon: 13:00u

WELTA JM8-JM10 wedstrijdschema_29 apr 2017

23. Tornooi Leuven U8-U10-U12 14/05/2017 sporthal Redingenhof 10u-16u

geen info ontvangen over deelnemende ploegen

24. Tornooi Kampenhout U8-U10-U12 21/05/2017 sporthal Kampenhout 10u30

Uitslagen tornooi Kampenhout 21052017

25. Tornooi Schoten U8-U10 27/05/2017 sporthal Vordensteyn 9u30 -12u30

schema jeugdtornooi U8-U10 HCS 27052017


Seizoen 2015-2016

1. Tornooi Welta 26/09/2015 Schema j12 welta 26092015

2. Tornooi Putte 11/10/2015 Uitslagen tornooi Putte 11102015

3. Tornooi Uilenspiegel 17/10/2015 Schema tornooi Uilenspiegel 17 oktober 2015 met uitslagen

4. Tornooi Groot-Bijgaarden 18/10/2015: geannuleerd

5. Tornooi Leuven 08/11/2015 Schema tornooi 8 nov 2015 Leuven

6. KIDS DAY VHV 15/11/2015

schema jeugdontmoetingsdag voormiddag M 10 en JM 10

schema jeugdontmoetingsdag voormiddag JM 8

schema jeugdontmoetingsdag namiddag JM 12

7. Tornooi Schoten 29/11/2015 U8-U10

2015 nov 29 – wedstrijdschema tornooi HC SCHOTEN

8. Tornooi Merksem 05/12/2015 U8-U10 Olse Merksem Tornooi 5 dec 2015

9. Streethandbaltornooi JVDK 12/12/2015 U12-U10 streethandbal 12122015 Wilrijk

2016

10. Tornooi Atomix 16/01/2016 U8-U10-U12 Tornooi Wespelaar schema 16012016

11. Tornooi Zandvliet 23/01/2016 U8-U10 Wedstrijdschema tornooi Zandvliet 23012016

12. Tornooi Welta 31/01/2016 U8-U10 Kabouter-Pagaddertornooi WELTA 2016 01 31

13. Tornooi Leuven 14/02/2016 M10-M12 Schema M10-12 Leuven 14022016

14. Tornooi Groot-Bijgaarden 28/02/2016 U8-U10JEUGDTORNOOI GBSK 28022016

15. Tornooi Uilenspiegel 06/03/2016 U8-U10: Schema Tornooi Handbal 6 maart 2016 met uitslagen

16. Tornooi Brasschaat 13/03/2016 U8-U10: Schema tornooi Brasschaat 13 maart 2016 U8-U10

17. Tornooi Olse Merksem 19/03/2016 U8-U10: Schema U8-10 Merksem 19032016

18. Tornooi Leuven 20/03/2015 U8-U10-U12: Schema tornooi 20 maart 2016 Leuven

19. Tornooi HB Putte 27/03/2016 U8-U10-U12HB Putte Tornooi 27032016

20. Tornooi Olse Merksem 09/04/2016 U12: verslag tornooi Olse Merksem 09042016

21. Tornooi Sasja 17/04/2016 11u-14u U8-U10: Tornooi Sasja 17-04-16 Schema

22. Tornooi Schoten 14/05/2016 U8-U10 10u-13u:2016 05 14 tornooi HCS – planning

23. Tornooi Atomix-Kampenhout 21/05/2016 U8-U10 (10u-12u)-U12 (12u-14u) sporthal Kampenhout Zeypestraat 26 1910 Kampenhout schema tornooi Kampenhout U8-U10-U12 19052016

24. Tornooi Leuven 28/05/2016 U8-U10-U12 10u-14u geannuleerd