Gegevens Kalenderverantwoordelijken clubs RAVB

Dit is een overzicht van de kalenderverantwoordelijken voor de clubs RAVB

HC Rhino: Eveline Nuyens
Telnr A: 0497/10.35.69
Telnr B: 0474/05.09.86
Mail:
hc.rhino.kalender@gmail.com of hc.rhino.secretaris@gmail.com 

HC Schoten: Johan Vijgen
Telnr A : 0499/52.84.23

Telnr B: 03/645.37.22
Mail:
johan.vijgen@skynet.be

Brasschaat HC: Belinda Helmhout
Telnr : 0477/71.81.53
Mail: kalenders@brasschaathandbalclub.be

Olse Merksem HC: Karin Van Thielen
Telnr : 0496/76.17.64
Mail: karinvtolse@gmail.com

Handbalclub Leuven Tigers: Philip Heylen
Telnr : 0487/93.83.79
Mail: hcleuven@gmail.com

HvH Zandvliet: Willy Eestermans
Telnr : 0485/98.43.32
Mail: w.eestermans@telenet.be

HC Atomix: Luc Deweerdt
Telnr : 0486/32.54.73
Mail: lucdeweerdt45@gmail.com

HB Putte: Nancy Aerts
Telnr : 0468/24.78.61
Mail: aertsnancy38@gmail.com

HC Kampenhout: Ben van Winckel
Telnr : 0495/34.11.76
Mail: lesvanwinckel@pandora.be

GBSK (Groot-Bijgaarden): Bernadette Berrewaerts
Telnr : 0485/85.66.17
Mail: bernadette.berrewaerts@yahoo.com

HC ‘T Noorden: Femke Paenen
Telnr : 0485/70.20.56
Mail: femke.paenen@gmail.com

HV Uilenspiegel: Giannoula Tsakitzidis 
Telnr : 0479/58.59.10
Mail: g.tsakitzidis@gmail.com

HV Heist-op-den-Berg: Wim Geerts
Telnr : 0497/89.77.39
Mail: wim.geerts@telenet.be

KV Sasja: Rita Van der Auwera
Telnr : 0499/15.74.22
Mail: secretariaat@kvsasja.be

HC Welta Mechelen-Bonheiden: Gert Van Bastelaere
Telnr : 0473/86.03.04
Mail: Gert.van.bastelaere@gmail.com

HC Duffel: Anke T’Syen
Telnr : 015/63.42.72 of 0494/72.55.08
Mail: anketjet@hotmail.com

DHW United Antwerpen: Anouk Weyn
Telnr : 0496/20.68.12
Mail: dhwantwerpen@hotmail.com