Overzicht Bestuur RAVB-RSCAVB

REGIO COMITÉ ANTWERPEN – VLAAMS BRABANT (RCAVB) rekeningnummer RCAVB BE 13068900219439

Voorzitter:

Freddy Lievens  J.Mertensstraat 6, 1702 Groot-Bijgaarden Tel: 02/466.58.41

GSM : 0485/89.76.80 voorzitter@handbal-avb.be of gbsk.lievensf@hotmail.com

Ondervoorzitter:

Tim Mogal             Mechelsesteenweg, 248   2820 Bonheiden

GSM: 0476.45.11.18   timmogal@hotmail.com

Secretaris:

Erwin Dirkx       Groenlaan 6 2950 Kapellen Tel: 03/651.58.39

GSM: 0474/52.44.20       secretaris@handbal-avb.be

Penningmeester:

Marcel Matthijnssens Galgenveld, 45     2940  Stabroek

Tel: 03/665.41.15    GSM: 0475/55.56.69

marcel.matthijnssens@skynet.be of penningmeester@handbal-avb.be

Competitieleider: 

François Boeren: kalender@handbal-avb.be en uitslagen uitslagen@handbal-avb.be

weltabonheiden@hotmail.com

backup:

Patrick De Mot   Ten Beschstraat, 29  2650 Edegem Tel.: 03/448.19.10

GSM: 0497/25.25.92  patrick.demot@skynet.be

Wedstrijdbladen:

Karin Van Thielen: wedstrijdbladen@handbal-avb.be of karinvtolse@gmail.com

Communicatie & Website:

Alain Brys     Wijnegembaan 17, 2900 Schoten Tel: 03/685.29.44

GSM: 0477/22.96.18  abrys@telenet.be of alainbrys@gmail.com

Aanduidingen scheidsrechters:

Vanaf 1 juli 2017: Mark De Moor

Afmeldingen scheidsrechters via sr@handbal-avb.be

apart GSM nummer voor last minute afmeldingen: 0471/86.53.65

Clubbegeleiding: Freddy Lievens, Patrick De Mot

Bijkomende Leden Regio Comité Antwerpen-Vlaams Brabant:

Tim Mogal             Mechelsesteenweg, 248   2820 Bonheiden

GSM: 0476.45.11.18   timmogal@hotmail.com


Regionaal Sportcomité

Voorzitter:  Marcel Matthijnssens  Galgenveld, 45 2940  Stabroek

Tel/Fax: 03/665.41.15  GSM: 0475/55.56.69    marcel.matthijnssens@skynet.be

Leden:

Robert Peeters      Antverpiastraat,  45 B                2660  Hoboken        Tel: 03/827.63.98

François Schoeters    Heidestraat, 9                         2040  Zandvliet        Tel: 03/313.49.10

Raoul Cornelis      Hagelberg, 11                               2040 Berendrecht    Tel: 03/568.10.68

Willy Van Croonenborch     Lindenlaan 4              2960 Brecht               GSM: 0473/11.28.59

Luc De Weerdt       Langendijk 9                              2580 Putte                 GSM: 0486/32.54.73


RSCAVB (Scheidsrechters commissie Regio AVB)

Voorzitter: sr-voorzitter@handbal-avb.be

Sam Van Den Plas Vaderlandstraat 24 2610 Wilrijk

GSM: 0485/47.28.41

Ondervoorzitter:

David Thoelen Roeselarestraat 20   9550 Sint Antelinx

GSM: 0476/30 66 70 david.thoelen1@telenet.be

Secretaris: SR-Secretariaat@handbal-avb.be

Raoul Cornelis      Hagelberg, 11 2040  Berendrecht Tel: 03/568.10.68

GSM: 0496/36.55.79, raoul.cornelis@telenet.be

Leden:

Marc De Moor Portugesestraat 20 2660  Hoboken GSM: 0477/46.60.78 mark.de.moor@pandora.be

Luc Uten  A.C. Swinnenstraat 21 2940  Stabroek  Tel: 03/664.74.68 GSM: 0472/98.33.12  luc.uten@pandora.be

Ere-Voorzitter:

Robert Vandenbroeke, Kapellensteenweg 387 bus 4 2920 Kalmthout Tel : 03/651.59.02

GSM: 0474/21.23.72   robert.vandenbroeke@telenet.be

Aanduidingen scheidsrechters:

Vanaf 1 juli 2017: Mark De Moor

Afmeldingen scheidsrechters via sr@handbal-avb.be

apart GSM nummer voor last minute afmeldingen: 0471/86.53.65